0 0

  • تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۲۲
  • بازدید : 130
  • چاپ این صفحه
امتیاز 0.00 تعداد رای 0
0 0

واليباليست با استعداد و عزيز کشورمان جناب آقای مهدی بازارگرد

دوست و همراه الف واليباليست با استعداد و عزيز کشورمان جناب آقای مهدی بازارگرد اينبار ميهمان مجموعه فروشگاه های زنجیره ای الف بودند.
مهدی بازارگرد (زاده ۲۵ اسفند) والیبالیست در پست پشت خط زن است. مهدی بازارگرد سابقه حضور در تیم ملی والیبال ایران را دارد.
بازارگرد دانشجوی رشته تربیت بدنی است که از سال ۱۳۷۳ فعالیت ورزشی خود در رشته والیبال بصورت حرفه‌ای آغاز و به دلیل استیل خوب بدنی و علاقه از سال ۱۳۷۹ وارد تیم ملی نوجوانان ایران و سپس جوانان شد و از سال ۱۳۸۱ در تیم ملی والیبال بزرگسالان ایران حضور یافت. بازارگرد در مسابقات جام جهانی والیبال در ژاپن بهترین بازیکن دیدار ایران و لهستان شد.
وی دو دوره به عنوان ارزشمندترین بازیکن آسیا نیز انتخاب شده است .
بازارگرد سابقه حضور در سایپا تهران و پاس تهران و پگاه ارومیه و ارتعاشات صنعتی تهران و پرسپولیس تهران و گیتی پسند و پیکان تهران را دارد و با پیکان تهران قهرمان مسابقات باشگاه‌های والیبال مردان آسیا در سال 2011 شد و عنوان بهترین اسپکر مسابقات را نیز به دست آورد .
آرزوی توفیقات بیشتر و افتخار آفرینی های روز افزون را برای ایشان از خداوند منان مسئلت داریم.

امتیاز دهید :
به اشتراک بگذارید :
منبع

گزارش

نظرات کاربران

نظر دهید

به دنیای خوشمزه و پر از رنگ الف خوش آمدید 

مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف عضوی از خانواده گروه تجاری الف می باشد که فعالیت خود را از سال 1391 با رویکرد تولید صنایع غذایی با کیفیت برپایه کیک، شیرینی و دسر آغاز نموده است.در سال های کوتاه فعالیت مجموعه فروشگاه های زنجیره ای الف این مجموعه توانست تا با رویکردهای مدرن تجاری و مشتری مداری و استفاده از بهترین مواد غذایی جزئی از 100 شرکت برتر جمهوری اسلامی ایران گردد.دریافت گواهینامه ISO9001:2008 در کنار گواهینامه ISO22000:2005 خود گواه این موضوع می باشد.

 

نقشه
اداره مرکزی مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف