به دنیای خوشمزه و پر از رنگ الف خوش آمدید

مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف عضوی از خانواده گروه تجاری الف می باشد که فعالیت خود را از سال 1391 با رویکرد تولید صنایع غذایی با کیفیت برپایه کیک، شیرینی و دسر آغاز نموده است.

در سال های کوتاه فعالیت مجموعه فروشگاه های زنجیره ای الف این مجموعه توانست تا با رویکردهای مدرن تجاری و مشتری مداری و استفاده از بهترین مواد غذایی جزئی از 100 شرکت برتر جمهوری اسلامی ایران گردد.دریافت گواهینامه ISO9001:2008 در کنار گواهینامه ISO22000:2005 خود گواه این موضوع می باشد.

استقبال بی نظیر مشتریان ما که همواره مشوق و پشتوانه و دلگرمی کلیه همکاران در مجموعه فروشگاه های زنجیره ای الف می باشد باعث گردید تا ما با تمام توان در راستای گسترش شعب مجموعه برای دسترسی بهتر هموطنان عزیز در تلاش باشیم.در حال حاضر مجموعه الف با دارا بودن 20 شعبه فعال در ایران به خواست خداوند قادر و متعال در تلاش و برنامه ریزی است تا تعداد شعب مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف تا پایان سال 1397 به عدد 23 برسد.در کنار فرآیند توسعه شعب همواره این مجموعه در تلاش است تا با تهیه مواد اولیه مرغوب و لحاظ نمودن استاندارد های مشخص برای کلیه شعب و پرسنل خود کیفیت محصولات خود را همیشه در بهترین وضعیت خود نگاه دارد.
ما بر شعار خود استوار خواهیم ماند: شما شایسته بهترین ها هستید.

شبکه تامین مواد اولیه 

مجموعه فروشگاه های زنجیره ای الف با توجه به رسالت خود در تهیه بهترین شیرینی ها و انواع کیک در کشور اقدام به ایجاد شبکه گسترده توزیع مواد درجه یک برای دسترسی تمام شعب خود در سراسر ایران برای بهره مندی از مواد اولیه درجه یک نموده است.

نیروهای حرفه ای 

الف با بهره مندی از نیروهای آموزش دیده ، حرفه ای و خوش برخورد در سراسر کشور و در شعب خود سعی در یکپارچگی هر چه بیشتر خدمات خود دارد. مجموعه الف همواره بر رفتار شایسته با مشتریان خود تاکید دارد.

گستردگی شعب 

مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف در این راستا می‏‌کوشد تا برای دسترسی همه هموطنان کشور با ایجاد شعب های خود در شهر های مختلف دسترسی شما عزیزان را ساده و هموار نماید تاهر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار در دسترس مشتریان قرارگیرد.

تضمین بهترین کیفیت

 بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در سراسر کشور ارمغان استفاده از به روز ترین امکانات ، بهترین نیروهای متخصص و مرغوب ترین مواد درجه یک است زیرا الف بر اصل اساسی خود که شما شایسته بهترین ها هستید تاکید دارد.

به دنیای خوشمزه و پر از رنگ الف خوش آمدید 

مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف عضوی از خانواده گروه تجاری الف می باشد که فعالیت خود را از سال 1391 با رویکرد تولید صنایع غذایی با کیفیت برپایه کیک، شیرینی و دسر آغاز نموده است.در سال های کوتاه فعالیت مجموعه فروشگاه های زنجیره ای الف این مجموعه توانست تا با رویکردهای مدرن تجاری و مشتری مداری و استفاده از بهترین مواد غذایی جزئی از 100 شرکت برتر جمهوری اسلامی ایران گردد.دریافت گواهینامه ISO9001:2008 در کنار گواهینامه ISO22000:2005 خود گواه این موضوع می باشد.

 

نقشه
مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف