جزییات

جشن میلاد امام رضا(ع) در « روز سه شنبه مورخ 2 مرداد ماه 1397» در «کلیه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی  الف » و با حضور شخصیت‌های مختلف و هنرمندان و با پخت و توزیع کیک 500 کیلویی در هر یک از شعب مجموعه الف برگزار شد.

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات مجموعه الف این جشن به صورت هماهنگ و همزمان با اجرای برنامه های شاد و مفرح و حضور هنرمندان، بازیگران، اصحاب رسانه، همراهی مدیران کشوری و استانی همراه با حضور مردم عزیز و مشتریان گرانقدر الف برگزار گردید.

جناب آقای علی گودرزی مدیر اموراجرایی و امور شعب مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف، با بیان ویژگی های متمایز و خاص مجموعه این جشن را مصداق بارز توزیع متناسب امکانات الف در سراسر کشور اعلام و افزود که این مجموعه همواره برای قدردانی از حسن انتخاب مشتریان خود در تلاش است تا کیفیت و مواد اولیه درجه یک استفاده شده در محصولات در تمام کشور یکسان و ممتاز باشد. 

گودرزی  گفت: الف  بعد از حضور موفق، فعال و مؤثر در «صنعت کیک و شیرینی کشور» و با ایجاد اشتغال و مشتریان  بی‌شمار در این حوزه‌ هم‌اکنون به عنوان یک برند صاحب سبک در بازار شناخته می‌شود.

مدیر اجرایی و امورشعب مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف  با اشاره به چارچوب اجرایی این جشن گفت: این رویداد با هدف بیان «ویژگی های آن امام رئوف و شادی کام مریدان حضرتش» برگزار شد .

در پایان این مراسم کیک پخت شده بین مهمانان توزیع گردید. 

به اشتراک بگذارید :

به دنیای خوشمزه و پر از رنگ الف خوش آمدید 

مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف عضوی از خانواده گروه تجاری الف می باشد که فعالیت خود را از سال 1391 با رویکرد تولید صنایع غذایی با کیفیت برپایه کیک، شیرینی و دسر آغاز نموده است.در سال های کوتاه فعالیت مجموعه فروشگاه های زنجیره ای الف این مجموعه توانست تا با رویکردهای مدرن تجاری و مشتری مداری و استفاده از بهترین مواد غذایی جزئی از 100 شرکت برتر جمهوری اسلامی ایران گردد.دریافت گواهینامه ISO9001:2008 در کنار گواهینامه ISO22000:2005 خود گواه این موضوع می باشد.

 

نقشه
مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف