جزییات 0 0

  • تاریخ : ۱۳۹۷/۶/۲۷
  • بازدید : 1059
امتیاز 5.00 تعداد رای 1
0 0

فعالان صنعت شیرینی و شکلات  با حضور در نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران دستاوردها و توانمندی‌هایشان  رابه علاقمندان ارایه می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف، نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران با حضور صدها مجموعه و شرکت فعال در حوزه شیرینی و شکلات از 24 شهریور 1397 تا 27 شهریور 1397 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.

جناب آقای علی گودرزی مدیرعامل مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف با اعلام این حضور، درباره جایگاه و اهمیت این نمایشگاه گفت: نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات هر سال یکبار با هدف معرفی دستاوردهای تازه حوزه صنعت شیرینی و شکلات  به علاقمندان، متخصصان و کارشناسان برپا می‌شود.

وی در ادامه با تشریح اهداف و دستاوردهای حضور در این نمایشگاه افزود: مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف با هدف معرفی برند و نمایش دستاوردهای خود در این نمایشگاه حضور چشمگیر و خاصی داشته است.

مدیرعامل مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف به دستاورد این رویداد برای شرکت‌هایی با روابط عمومی قوی اشاره و تصریح کرد: در روزهای برگزاری نمایشگاه بستر مناسبی جهت ایجاد ارتباط‌هایی جدید و موثر میان مجموعه‌های حاضر در نمایشگاه وجود دارد و بهره‌مندی از این موقعیت ارتباط مستقیمی با توان روابط عمومی آن مجموعه دارد.

او با دعوت از علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه، ادامه داد: غرفه مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف به نشانی درب اصلی سالن خلیج فارس در  کنار سایر غرفه‌های حاضر، آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه دستاوردها و توانمندی‌های مجموعه است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از وبسایت www.shirinialef.org بازدید کنند.

امتیاز دهید :
به اشتراک بگذارید :

گزارش

نظرات کاربران

نظر دهید

به دنیای خوشمزه و پر از رنگ الف خوش آمدید 

مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف عضوی از خانواده گروه تجاری الف می باشد که فعالیت خود را از سال 1391 با رویکرد تولید صنایع غذایی با کیفیت برپایه کیک، شیرینی و دسر آغاز نموده است.در سال های کوتاه فعالیت مجموعه فروشگاه های زنجیره ای الف این مجموعه توانست تا با رویکردهای مدرن تجاری و مشتری مداری و استفاده از بهترین مواد غذایی جزئی از 100 شرکت برتر جمهوری اسلامی ایران گردد.دریافت گواهینامه ISO9001:2008 در کنار گواهینامه ISO22000:2005 خود گواه این موضوع می باشد.

 

نقشه
مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف