جزییات 0 4

  • تاریخ : ۱۳۹۸/۴/۲۹
امتیاز 4.49 تعداد رای 20
0 4

در جشن بزرگ فرخنده زادروز امام مهربانی ها حضرت علی ابن موسی الرضا علیه آلاف التحیة و الثناء که به همت مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف برگزار شد، شیرینی الف مفتخر به دریافت عناون تهیه بزرگترین کیک جهان و جهان اسلام شد.به نقل از روابط عمومی شیرینی الف این مجموعه در جشن بزرگ فرخنده زادروز امام مهربانی ها حضرت علی ابن موسی الرضا علیه آلاف التحیة و الثناء ، مفتخر به دریافت عناون تهیه بزرگترین کیک جهان و جهان اسلام  شد.

در این رویداد که به همت مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف در روز یکشنبه 23 تیرماه سال جاری در محل دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار شد. شیرینی الف از میان شرکت‌کنندگان، پس از بررسی و ارزیابی کارشناسان و با رعایت استاندارد شاخص‌هایی همچون وزن و متراژ که این کیک که یک هزار و 293 متر طول، یک متر عرض و معادل ۱۵ تن بود، شایسته دریافت عناون تهیه بزرگترین کیک جهان و جهان اسلام  شد.

 شیرینی الف جشن میلاد امام مهربانی ها را  منحصرا در تهران بزرگ برگزار نکرده است و کام مردم شریف ایران زمین را به قدر وسعت شعب شیرینی الف در شهرهای مختلف شیرین نموده است. 
شیرینی الف به عنوان بزرگترین و برترین برند کیک و شیرینی در کشور سعی نموده، که هیچ تفاوتی در کیک تهیه شده شعب شهرستان شیرینی الف چه در مواد اولیه و چه نحوه تهیه با بزرگترین کیک جهان که در تهران بزرگ تهیه و توزیع گردید وجود نداشته باشد و مردم دیگر نقاط کشورمان هم از این کیک خوشمزه و عظیم لذت برده و در این جشن باشکوه سهیم باشند.

بزرگترین کیک جهان در روز ولادت امام مهربانی ها با حضور مستمر و نظارت دائمی کارشناسان وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همکاران واحد بهداشت محیط شیرینی الف تهیه و توزیع گردید.

 استقبال مردم عزیزمان از کیک تولد امام مهربانی ها به حدی بود که مجال برش تمام کیک به صورت کامل فراهم نشد اما توزیع آن با حضور همکاران محترم و زحمت کش مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف به صورت کامل انجام شد و جشن بزرگی که در کنار این کیک عظیم تدارک دیده شده بود با شکوه وصف ناشدنی به انجام رسید.

امتیاز دهید :
به اشتراک بگذارید :

گزارش

نظرات کاربران

نظر دهید

به دنیای خوشمزه و پر از رنگ الف خوش آمدید 

مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف عضوی از خانواده گروه تجاری الف می باشد که فعالیت خود را از سال 1391 با رویکرد تولید صنایع غذایی با کیفیت برپایه کیک، شیرینی و دسر آغاز نموده است.در سال های کوتاه فعالیت مجموعه فروشگاه های زنجیره ای الف این مجموعه توانست تا با رویکردهای مدرن تجاری و مشتری مداری و استفاده از بهترین مواد غذایی جزئی از 100 شرکت برتر جمهوری اسلامی ایران گردد.دریافت گواهینامه ISO9001:2008 در کنار گواهینامه ISO22000:2005 خود گواه این موضوع می باشد.

 

نقشه
مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف